Zbliza sie Swieto Zmarlych, obchodzone na calym niemal swiecie.
My Polacy szczegolnie czcimy i pamietamy naszych bliskich, ktorzy ideszli na tamten swiat w dzien zmarlych.

Jakis czas temu napisalam artykul o tym, jak Ci, ktorzy sa po tamtej stronie zycia, sa obecni z nami duchowo.

Tutaj wiecej…..

http://www.gazetagazeta.com/artman/publish/printer_29519.shtml

Z cyklu: Rozmowy z Wróżką Alicją
Wielu klientów zadaje mi często pytania na temat swoich bliskich, którzy odeszli na “tamten świat”. – Czy mój mąż, który odszedł (umarł), w dalszym ciągu mnie kocha? Czy mój wnuczek wybaczył mi, że nie zaprosiłem go do Kanady? (wnuczek niedawno zmarł).

Są to pytania bardzo ważne dla tych, którzy je zadają, ponieważ odzwierciedlają jak bardzo emocjonalnie połączeni jesteśmy z tymi z naszych bliskich, którzy “umarli” czyli odeszli na tamten świat.

Ból, po odejściu (śmierci) osoby bliskiej, goi się powoli, czasem latami. Kontakt osoby żyjącej z osobami, które są już po tamtej stronie (umarły), poprzez rozmowę z pośrednikiem – Wróżka (po angielsku “medium”) bardzo pomaga osobom żyjącym ukoić ich ból i złagodzić żałobę po stracie bliskiej osoby.

Kiedy umrze bliska nam osoba, którą kochaliśmy i byliśmy do niej głęboko emocjonalnie przywiązani, strata wydaje się nam ogromna, wprost nie do zniesienia. U niektórych wywołuje to brak chęci do życia, brak sensu życia dalej w tak wiecznej, wydawałoby się, rozłące z osobą, która odeszła.

I wtedy rozmowa poprzez Wróżkę (medium) z ta osobą, która jest “po drugiej stronie”, wydaje się wielkim ukojeniem w bólu i tęsknocie. Kontakt z osobą bliską zmarłą zawsze przynosi ulgę i pomoc w złagodzeniu żałoby. Często jest też źródłem pomocnych informacji dla osoby żyjącej, jak ułożyć sobie życie po stracie tej bliskiej osoby. Warto dodać, że prawdziwe uleczenie bólu żałoby po stracie bliskiej osoby następuje tak naprawdę dopiero po naszej “śmierci”, kiedy mamy okazję spotkać się ponownie i prawdziwie twarzą w twarz z naszymi bliskimi, którzy umarli przed nami.

Osoby, który “umarły” kochają taką samą miłością swoich bliskich pozostałych na ziemi jak za czasów, kiedy byli tu z nami razem. Często uczucie to jeszcze się potęguje, zostaje tak jakby oczyszczone z ziemskiego ego i staje się jeszcze bardziej gorące i pełne miłości bez kondycji.

Zdarza się, że osoba zmarła przyjmuje rolę Opiekuna (Opiekunki) Duchowej kogoś z żyjących. Wtedy otacza nas troską, miłością i potrafi przekazywać ważne informacje w celu naszego wyższego dobra.

Na przykład często się dzieje, że zmarła babcia staje się opiekunem duchowym nowonarodzonego wnuczka. Rola ta przyjęta jest zawsze dobrowolnie, z miłości i dla wyższego dobra obu dusz: duszy opiekuna duchowego i osoby żyjącej na ziemi. Dusze te, na czas takiej współpracy, połączone są obopólnym duchowym kontraktem – jest to wzajemna pomoc dla obu takich dusz.

Co się dzieje w czasie i po “śmierci” osoby nam bliskiej? – jest to najczęściej zadawane mi pytanie od osób w żałobie po utracie kogoś drogiego im. Otóż w trakcie śmierci ciało fizycznie zwalnia prędkość energii, natomiast duch zwiększa gwałtownie prędkość i wibracje swojej energii – tak następuje rozłączenie ducha od ciała.

Duch więc na dużo wyższej wibracji energii staje się niewidoczny dla ludzkich oczu, ale nadal przebywa pośród nas przez około 21 dni. Zdarza się bardzo często, że taki świeżo oswobodzony z ciała fizycznego duch jest obecny na swoim własnym pogrzebie, stypie (uroczystości po pogrzebowej) i odwiedza bliskich żyjących w ciągu tych kolejnych dni po swojej “śmierci”.

Kiedy upłynie około 21 dni, duch żegna się z bliskimi na dłuższy czas i odchodzi z planety, z ciała astralnego Ziemi w dalsze miejsca egzystencji.

Osobowość, którą znaliśmy, jak Barbara czy Janek, w tym ludzkim wcieleniu łączy się po swojej śmierci ze swoją Duszą, czyli skupieniem wszystkich osobowości i wcieleń w których żyła przez wszystkie życia ziemskie i nieziemskie.

Dusza ta staje się wzbogacona poprzez doświadczenie zdobyte w ostatnim ziemskim życiu. Najczęściej wybiera dalszy postęp duchowy w innych wcieleniach, ziemskich lub nieziemskich. Dla osób jej bliskich, które pozostały na ziemi, jest dostępna w każdej chwili poprzez szczery kontakt za pomocą snów, uczuć i przekazywanych informacji poprzez osobę trzecią, wróżkę (medium).

Dla tych z Was, Drodzy czytelnicy, którzy tęsknicie za zmarłymi wam bliskimi, polecam Wam otwarty myślowy kontakt w osobami, które umarły. One są blisko Was, zawsze dostępne i można je poprosić o pomoc czy poradę.

Możecie zapalić dla zmarłych świeczkę w domu, zachęcam białą świeczkę lub żółtą woskową, bez sztucznego zapachu. Wasi zmarli chętnie gromadzą się przy jasnym promyku białej świecy. Proście “zmarłych” o pomoc w wielu Waszych ziemskich sprawach. Oni bardzo chętni są do pomocy, tylko, ponieważ we wszechświecie panuje prawo wolnej woli, mogą wam tym więcej pomóc, o ile są poproszone. Na wasze pytania o zmarłych i kontakcie z nimi, chętnie odpowiem na łamach Gazety Gazeta.

Dziękuję – Alicja

Alicja jest profesjonalną wróżką, która służy pomocą i radą w wielu sprawach życiowych. Aby umówić się na sesję z Alicją, należy zadzwonić pod numer telefonu 416-928-2803 lub napisać email: askalicja@yahoo.com

© Copyright 2003 by GAZETA Inc.
Opublikowane w Internecie za wiedzą i pozwoleniem wydawcy “Gazety”
www.gazetagazeta.com