Czy Pani potrafi przewidywac przyszlosc – jak Pani to robi? Co jest Pani w stanie przepowiedziec?

Tak, jako Wróżka potrafie przewidywać przyszłość. Robię to poslugując sie wieloma dostępnymi mi technikami i metodami.

Czytam na przykład z linii rąk i informacje zawarte w obu rękach. Methoda ta jest bardzo powszechna wśród wróżek i nazywa się ‘Palmistry’ albo ‘Palm’, po polsku wróżba z rąk. Nasze ręce zawieraja bardzo wiele praktycznych informacji o nas jako człowieku: naszą osobowość, co lubimy robić, czego nie lubimy, jakie jest nasze zdrowie, nasze naturalne predyspozycje do pewnych wykonywanych zawodów i zajęć artystycznych/twórczych. Także, nasze dlonie, włączając nasze palce i nadgarstki dłoni pokazują ‘blue print’ czyli najbardziej prawdopodobną, obraną wstępnie przez nas naszą przyszłość wybraną przez nas samych przed naszym narodzeniem. Czyli małżeństwa: ile i kiedy, nasze dzieci, nasze skłonności naturalne serca do miłości, romantyzmu i pasji, nasza linia ‘życia’, czyli jak długo wybraliśmy żyć w tym wcieleniu ziemskim, naszą umiejętność to zabezpieczenie dobrobytu materialnego dla siebie i swoich bliskich ‘prosperity line’. Wszystkie te i wiele jeszcze innych, bardzo cennych wskazówek o nas i o naszym życiu zawiera się w liniach i kształcie naszych rak. Jako profesionalna Wróżka pomagam moim klientom te tajemnice rąk odczytywać.

Przepowiadam przyszłość czytając również z kart – tarota, kart Anielskich, kart avalońskich, kart na dobrobyt materialny. Mam takich różncy talii obecnie osiem, i używam ich na zmianę według sytuacji i pytań klienta. Karty każdej dobrej wrózki są jej wielką pomocą i oddanym niemym przyjacielem, ponieważ pomagają odpowiedzieć ‘obiektywnie’ na wiele trudnych pytań klienta/klientki. Są też balsamem dla zbolałej duszy osoby, która przyszłą do mnie po poradę w trudnej sytuacji życiowej. Na przykład po rozstaniu się z ukochaną osobą, karty anielskie pomagają zorientować czego potrzeba aby wyleczyć ‘złamane serce’ i czy jest szansa pogodzenia się z partnerem czy nie. Jeśli nie, to karty pokazują kiedy spotkamy nowego towarzysza/towarzyszke życia i co nam pomoże aby takie nowe romantyczne spotkanie się dwóch przeznaczonych sobie serc nastąpiło.

W widzeniu przyszłości pomaga mi medytacja, nawet bardzo krotka przed spotkaniem z klientem/klientka. Zdarza się że w czasie takiej medytacji widze symbole i przyszłe zdarzenia ktore sie wkrótce lub w dalszej przyszłości odbędą. Symbolami takimi mogą być: walizka do podóży symbolizujace wkrótce nadarzającą sie podróż, ubranie specyficznego wyglądu które kiedy opiszę klientowi/klientce ma dla nich symbolizującą wartość na przykład przyszłego wykonywanego zawodu, pierścionek zareczynowy, tablice rejestracyjne samochodu danego państwa, rejonu geograficznego gdzie w przyszłości będą mieszkać lub pracować. Symbole takie opisane dla klienta w dniu wizyty u mnie czasem są jasne dla obiorcy a czasem nie. Na przykład, przyszła kiedyś do mnie klientka dla której widziałam podroż w krótce i potem nastepną podróz w to samo miejsce, i kolejną już na dłużej. Klientka ta przyszła o poradę do mnie w sprawach ‘sercowych’, czyli pytałą sie jak ułożą sie jej osobiste sprawy z ukochanym, który przebywa za granica, w innym kraju. Związek ten miał bardzo dobrą i pomyślną w kartach przyszłość. Klientka ta miała do wykonania kilka podróży w to samo geograficznie miejsce, dokładnie tak jak widziałam to w czasie krotkiej medytacji przed jej wizytą u mnie. Kiedy spotkałyśmy sie kilka miesięcy póżniej, klientka ta planowała już swoje małżenstwo z tą osoba i wyjazd na stale z Kanady.

Aby uzupełnić listę przewidywania przyszłości dodam jeszcze, że każdy z nas jest w stanie przyszłość swoją i innych przewidywać w większym lub mniejszym wymiarze – w jakim stopniu, zależy to tylko od nas. Kiedy naturalnym instynktem czujemy zbliżające się zjawisko, zdarzenie, nazywa sie to‘Clairsentience’ (slowo pochądzące z łaciny: mieć wizję czucia). Kiedy na przykład słyszymy głos ostrzegający nas aby oddalić sie z danego miejsca, nazywa sie to clairaudience (mieć wizję słyszenia). Kiedy widzimy przyszłość swoją i innych nazywa sie to clairvoyance (wizja widzenia przyszłości). U każdego z nas dary te są rozwiniete tak, że jeden lub dwa z tych darów używamy częsciej niż inne. U mnie, najbadziej w dniu obecnym rozwiniete są zmysły widzenia (clairvoyance) i czucia (clairsentience) sytuacji w przyszlości.

Po lekturze artykulu o loteriach – przeciez gdyby tak mozna bylo zapewnic sobie wygrane, to ilez osob mogloby wygrac. A wtedy wygrane bylyby bardzo niskie.

Dziekuje za trafny komentarz i ma Pan racje – gdyby wiecej ludzi stosowalo zasady duchowe, za kulisami gry w loterie tak aby wygrac, to byloby wiecej wygranych i wygrane naturalnym kolejem rzeczy bylyby nizsze. Niestety, mysle ze do tego momentu jest nam daleko poniewaz wiekszosc ludzi zyjacych w czasach dzisiejszych nie stosuje duchowych praw dobrobytu i pieniadza (spiritual laws of prospoerity and money) i dlatego mniej jest wygrywajacych w loterie. Ci, ktorzy wygrywaja wiednie lub bezwiednia te zasady stosuje, i dlatego wygrywaja. Zycze powodzenia i zapraszam na warsztaty wiedzy duchowej, za kulisami wygranej w loterie ktore prowadze z zainteresowanymi.

Drogim Czytelnikom Gazety, dziekuje za pytania i komentarze i zapraszam do kolejnego naszego spotkania na lamach Gazety. Tematem bedzie: ‘Soulmate’ – druga polowka mojej duszy, kto to jest? Ja/jego spotkac? Kiedy i gdzie? – Serdecznie Dziekuje i zapraszam, Wrozka Alicja